Vyhledat zájezd na mapě

Červené země v „Asijském semaforu" jsou ty, ve kterých je buďto nadále nepříznivá epidemiologická situace, nebo neexistují zprávy, které by naznačovaly, že by země v blízké době mohla být zpřístupněna turistům.

Nejnovější zprávy

12.11.2020
Vrchol první vlny připadl na 21./22. 7. s 1108 denními případy, aktuálně v průběhu října a listopadu se čísla drží zhruba na polovině. Od 21. srpna se země otevřela pro turistické cesty z vybraných zemí, ČR bohužel na seznamu zatím chybí.
30.7.2020
Epidemie pravděpodobně dosáhla svého vrcholu v polovině července (13 200 aktivních případů a skoro 2000 nových případů za jediný den 19. 7.). Od té doby počet aktivních případů mírně klesá, letní sezóna v zemi je ale nadobro odepsaná. Dle prohlášení kyrgyzské vlády se jako první znovu zavedou mezinárodní lety s Ruskem, Tureckem a SAE. Konkrétní data zatím ale nejsou známa. Reálný odhad otevření je nejdříve na podzim, spíše ale až v r. 2021.
17.3.2020
Kyrgyzstán zavřel hranice.

Zajímavé zájezdy

Napište nám

Formulář vyžaduje schválení cookies pro cílení a reklamu, protože je chráněn pomocí reCAPTCHA, a jeho použitím souhlasíte s ochranou osobních údajů and podmínkami užití společnosti Google.

Kontaktujte nás

Vaše ohlasy

Miloš Hunek, Praha, 16.7.2019

Chtěl bych poděkovat za skvělou cestu Hedvábná cesta, kterou průvodcoval Ondra Zdráhal a byl opravdu skvělý. Cesta byla velmi zajímavá a myslím, že mi velmi změnila názor na navštívené oblasti jako Kyrgyzstán a především Ujgursko. Kyrgyzstán je opravdu nádherná země s krásnou krajinou a rozhodně by bylo dobré tam strávit více času. Rozhodně je důležité takové oblasti navštívit.

Katalog zájezdů Zde si můžete prohlédnout náš aktuální katalog.
Newsletter

Chcete pravidelně dostávat naše novinky? Zaregistrujte se zde!

Archiv newsletterů