Vyhledat zájezd na mapě

Červené země v „Asijském semaforu" jsou ty, ve kterých je buďto nadále nepříznivá epidemiologická situace, nebo neexistují zprávy, které by naznačovaly, že by země v blízké době mohla být zpřístupněna turistům.

Nejnovější zprávy

12.11.2020
Vrchol první vlny připadl na 21./22. 7. s 1108 denními případy, aktuálně v průběhu října a listopadu se čísla drží zhruba na polovině. Od 21. srpna se země otevřela pro turistické cesty z vybraných zemí, ČR bohužel na seznamu zatím chybí.
30.7.2020
Epidemie pravděpodobně dosáhla svého vrcholu v polovině července (13 200 aktivních případů a skoro 2000 nových případů za jediný den 19. 7.). Od té doby počet aktivních případů mírně klesá, letní sezóna v zemi je ale nadobro odepsaná. Dle prohlášení kyrgyzské vlády se jako první znovu zavedou mezinárodní lety s Ruskem, Tureckem a SAE. Konkrétní data zatím ale nejsou známa. Reálný odhad otevření je nejdříve na podzim, spíše ale až v r. 2021.
17.3.2020
Kyrgyzstán zavřel hranice.

Zajímavé zájezdy

Napište nám

Formulář vyžaduje schválení cookies pro cílení a reklamu, protože je chráněn pomocí reCAPTCHA, a jeho použitím souhlasíte s ochranou osobních údajů and podmínkami užití společnosti Google.

Zde si můžete prohlédnout náš aktuální katalog.
Newsletter

Chcete pravidelně dostávat naše novinky? Zaregistrujte se zde!

Archiv newsletterů