Vyhledat zájezd na mapě

Oranžové země v „Asijském semaforu" jsou ty, které jsou stále pro turisty buďto zcela uzavřeny, nebo jsou omezení natolik striktní, že do nich není možné realizovat zájezdy. Informace přicházející z destinace však naznačují, že lze počítat se zpřístupněním země v řádu několika měsíců.

Nejnovější zprávy

26.8.2020
V Kambodži probíhají debaty o zrušení povinnosti složit vysokou zálohu pro případ nakázané karantény, která by měla být nahrazena povinností mít odpovídající cestovní pojištění. Ačkoliv je to příznivý krok k uvolnění, situace se tím prakticky nemění, stále nejsou vydávána víza při příletu, navíc dostat se do Kambodže odjinud než z Thajska či Vietnamu (které ale turisty nepřijímají) je kvůli omezení letů zatím téměř nemožné.
25.6.2020
Situace v Kambodži je velmi dobrá, země byla nákazou dotčená velmi málo. Byly obnoveny některé mezinárodní lety, avšak Kambodža má stále velmi přísné podmínky vstupu, mezi něž patří nutnost absolvovat testy a složit vysokou zálohu pro případ nakázané karantény. Očekáváme, že se vstupní podmínky mohou průběžně měnit v souladu se situací v okolních zemích.
1.4.2020
Kambodža jako jedna z mála zemí v regionu nezavřela striktně hranice, zavedla však velmi přísné podmínky ke vstupu. Do země však není prakticky možné se z Evropy dostat, protože mezinárodní lety byly zrušeny a sousední země turisty nepřijímají.

Zajímavé zájezdy

Napište nám

Formulář vyžaduje schválení cookies pro cílení a reklamu, protože je chráněn pomocí reCAPTCHA, a jeho použitím souhlasíte s ochranou osobních údajů and podmínkami užití společnosti Google.

Kontaktujte nás

Vaše ohlasy

František Kolář, Praha 11, 5.5.2019

Chci se s vámi podělit o naši zkušenost s vaší cestovní kanceláří. Dlouho jsem nebyl příznivcem cestování s cestovními kancelářemi. V září 2017 jsme se však na základě přání mé paní zúčastnili zájezdu China Tours do Číny a Tibetu. Průvodcem byl pan Bao Do. Byli jsme nadšeni jeho přístupem, tj. jeho obětavostí, schopností rychle vyřizovat vzniklé problémy, jeho lidskostí a hlavně jeho znalostmi a vypravěčským uměním. A tak se přihodilo něco, co jsem si neuměl ani představit – rozhodli jsme se opět cestovat s cestovní kanceláří! Nevybírali jsme však podle destinace, ale podle průvodce, podle toho, kam pojede Bao Do. V březnu tohoto roku jsme s ním navštívili Vietnam a Kambodžu a opět jsme z něho byli nadšeni! Opět potvrdil vše, co jsem o něm napsal výše. Perfektně připravený, vždy ochotný pomoci, cokoli vysvětlit či zařídit. Ještě hlouběji nám „vlezl pod kůži“! Chci mu tímto za veškerou péči poděkovat a vaší kanceláři chci poděkovat za to, že ho máte. Paní už začíná šetřit na další expedice s panem Bao Do!

L. Takáčová a J. Pala, Ostrava, 2.12.2018

Vrátili jsme se z Vámi organizovaného zájezdu Vietnam a Kambodža a ještě jednou bychom chtěli poděkovat za zajištění námi požadovaných sedadel v letadlech a dále bychom chtěli vyzdvihnout a ocenit Vašeho průvodce Bc. Jana Komárka, díky kterému si z tohoto zájezdu odnášíme spoustu gastronomických i jiných zážitků. Pokud budeme v budoucnu cestovat do Asie, opět si vybereme Vaši cestovní kancelář.

I. Holásková, Jablonec n./N., 7.12.2017

Chtěla bych Vám poděkovat za perfektní organizaci zájezdu Vietnam a Kambodža. Vše klapalo podle plánu, ubytování, až na hotel v Saigonu, bylo skvělé. Počasí neovlivníte, ale nějak jsme se s tím vyrovnali. Vaše průvodkyně Ivana Kolbabová byla super, měla velké znalosti, byla ochotná, milá. Vše řešila ve prospěch klientů a myslím si, že se nám nadstandardně věnovala. Pokud budeme cestovat, a to doufám budeme, rádi využijeme Vašich služeb, protože jsme byli moc spokojeni.

Ilona, Vyškov, 28.3.2017

Chtěla bych za sebe i Stanislavu R. velmi poděkovat našemu průvodci Petru Komersovi na zájezdu Vietnam a Kambodža, který se uskutečnil ve dnech 1.–19. 3. 2017. Jeho neskutečné – encyklopedické – znalosti ohromovaly, jeho znalost místních poměrů a jazyka doslova fascinovala a jeho starost o nás klienty byla na velmi vysoké úrovni. Co opravdu jsme velmi uvítali, tak program nad rámec běžného programu (což není až takovým pravidlem), který nám nabídl za úhradu a který jsme rádi absolvovali, neboť jsme ze země, kterou jsme navštívili, chtěli vidět co nejvíce. Ještě jednou velké poděkování tomuto průvodci a jako klienti bychom si přáli, aby každý průvodce byl na srovnatelné úrovni, což by bylo úžasné. Takže Petru Komersovi velké poděkování.

V. Bauer a M. Rambousková, Plzeň, 4.10.2016

Rádi bychom Vám poděkovali za krásný výlet do Vietnamu a Kambodži. Ne malé díky patří i Vašemu prvotřídnímu průvodci panu Petru Komersovi, který je na správném místě. Celý tento zájezd vedl v profesionálním duchu. Má znalosti, umí jednat s lidmi (klienty) a jeho zkušenosti z oblastí, které jsme projížděli, jsou k nezaplacení. Dodnes z jeho vědomostí, které nám předal, těžíme při přípravě fotoknihy z této dovolené. Panu Petru Komersovi patří velký dík, a až budeme plánovat dovolenou na r. 2017, rádi se podíváme na nabídky Vaší cestovní kanceláře.

Renata Ptáčková, Praha, 12.11.2015

Hned začerstva a ještě v plné euforii ze včera ukončeného zájezdu, píši své dojmy. Jeli jsme s vámi zájezd Královská města Indočíny – prodlouženou variantu. V minulosti jsem s vámi podnikla již druhou velkou cestu a ač jsem si myslela, že nelze první už ničím přebít, opak byl pravdou. Zájezd byl bezchybný! Ukázalo se, jak skvělá je kombinace perfektní organizace a skvělého průvodce. Jen tak v těchto kombinacích dál! Velmi si vážím a cením, jak vše šlapalo jak po drátkách. Nikde jsme nečekali na přistavení transferů - letadla, lodě, vlak… Ve všech hotelích o nás věděli, ubytování naprosto perfektní, včetně pak závěrečného pobytu na Koh Sametu, kdy bungalovy byly víc než nad očekávání! Byla jsem nadšená. A vše bylo završeno bezchybným průvodcem – Davidem Jakšem, který je profík, byl kdykoli k dispozici a rozhodně nepatří mezi průvodce, kteří informace čtou v papírech. Vše uměl provazovat, dával svému výkladu rámec a i s přesahem do jiných zemí kolem té, které se zrovna výklad týkal. Byl to člověk velmi lidský, na nic si nehrál, a byl to ke všemu ohromný kliďas, což bezpochyby přispělo k poklidné atmosféře na celém zájezdu. Děkuji za zážitky a už se těším na další dovolenou s vámi...

Vlasta Ptáčková, Praha, 11.11.2015

Chtěla bych poděkovat za perfektní zorganizování zájezdu Královská města Indočíny. Bylo pro mě příjemným překvapením – vše perfektně navazovalo, lidé milí a dobrosrdeční, příjemná relaxační tečka na ostrově Koh Samet. Ke zdaru zájezdu velice přispěl průvodce Mgr. David Jakš, úžasný kliďas s organizačními schopnostmi, znalec prostředí a kultury navštívených zemních, díky němu jsme se obohatili o řadu informací.

J. P., Kutná Hora, 28.8.2015

Vyslovuji poděkování Petru Komersovi za jeho obrovské znalosti, vynikající orientaci v prostředí a kamarádský přístup k účastníkům zájezdu.

MUDr. Ivo Beránek, Lanškroun, 20.1.2015

Zájezd Laos a Kambodža od CK China Tours se nám s manželkou velmi líbil, byli jsme velmi spokojeni se všemi poskytnutými službami, vedoucí zájezdu pan David Jakš byl naprosto precizní, suverénní, klidný a velmi pozorný k potřebám a zájmům účastníků a s přehledem nás provedl celým zájezdem. Zájezdy CK China Tours si jistě v budoucnu znovu vybereme.

Jaromíra Nedbálková, Kolín, 25.12.2014

V listopadu letošního roku jsem se zúčastnila zájezdu do Vietnamu a Kambodže. Zájezd se mi moc líbil, program byl velmi zajímavý. Chtěla bych touto cestou poděkovat našemu průvodci, panu Mgr. Davidu Jakšovi, který se po celou dobu zájezdu o nás vzorně staral. Jeho nadšení pro Asii bylo nakažlivé, dovedl poutavě vyprávět o historii i současnosti navštívených zemí. Téměř neexistoval dotaz, na který by neznal odpověď. Zároveň s naprostou profesionalitou, klidně řešil všechna přání klientů (a někteří dokázali jeho trpělivost opravdu důkladně pokoušet). Svými schopnostmi proměnil zájezd na pohádkovou dovolenou. Přeji i následujícím klientům takto výborné průvodce.

F. a J. Pešinovi, Janov, 25.4.2014

Dobrý den / Ahoj, posílám hodnocení zájezdu. Ještě jednou díky za úžasné zážitky, které jsme měli možnost vidět prostřednictvím vaší CK, paní Pavlištíkové za zaslání organizačních pokynů, které nám velmi usnadnily seznámení se předem s jednotlivými destinacemi, a tobě, Luboši, za nejprofesionálnější průvodcovské služby, které jsem doposud měla možnost zažít. Vím, že to s námi nebylo vždy jednoduché, a tvé tolerance a lidskosti si velmi vážím. Rovněž děkuji ostatním účastníkům zájezdu za velmi milé a přívětivé chování.

J. a M. Škopkovi, Přelouč, 5.3.2014

Průvodce Honza Plíhal si k té jedničce zaslouží ještě celou řadu hvězdiček.

Jan Š. s rodinou, 10.9.2010

Rád bych touto cestou vyjádřil poděkování panu Mgr. Petru Komersovi, který vedl poznávací zájezd do Vietnamu a Kambodže. Měli jsme možnost maximálně využít čas, vidět více, než jsme očekávali a dověděli se mnoho informací, neboť pan magistr má hluboké znalosti o této oblasti. Jeho vysoká profesionalita a vedení ovlivnily jistě celkový průběh zájezdu a jsem přesvědčen, že i ostatní strávili krásné dva týdny v této části Asie.

Katalog zájezdů Zde si můžete prohlédnout náš aktuální katalog.
Newsletter

Chcete pravidelně dostávat naše novinky? Zaregistrujte se zde!

Archiv newsletterů