Vyhledat zájezd na mapě

Oranžové země v „Asijském semaforu" jsou ty, které jsou stále pro turisty buďto zcela uzavřeny, nebo jsou omezení natolik striktní, že do nich není možné realizovat zájezdy. Informace přicházející z destinace však naznačují, že lze počítat se zpřístupněním země v řádu několika měsíců.

Nejnovější zprávy

26.8.2020
V Kambodži probíhají debaty o zrušení povinnosti složit vysokou zálohu pro případ nakázané karantény, která by měla být nahrazena povinností mít odpovídající cestovní pojištění. Ačkoliv je to příznivý krok k uvolnění, situace se tím prakticky nemění, stále nejsou vydávána víza při příletu, navíc dostat se do Kambodže mimo Thajsko či Vietnam (které turisty nepřijímají) je kvůli omezení letů zatím téměř nemožné.
25.6.2020
Situace v Kambodži je velmi dobrá, země byla nákazou dotčená velmi málo. Byly obnoveny některé mezinárodní lety, avšak Kambodža má stále velmi přísné podmínky vstupu, mezi něž patří nutnost absolvovat testy a složit vysokou zálohu pro případ nakázané karantény. Očekáváme, že se vstupní podmínky mohou průběžně měnit v souladu se situací v okolních zemích.
1.4.2020
Kambodža jako jedna z mála zemí v regionu nezavřela striktně hranice, zavedla však velmi přísné podmínky ke vstupu. Do země však není prakticky možné se z Evropy dostat, protože mezinárodní lety byly zrušeny a sousední země turisty nepřijímají.

Zajímavé zájezdy

Napište nám

Formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho použitím souhlasíte s ochranou osobních údajů and podmínkami užití společnosti Google.

Kontaktujte nás

Vaše ohlasy

František Kolář, Praha 11, 5.5.2019

Chci se s vámi podělit o naši zkušenost s vaší cestovní kanceláří. Dlouho jsem nebyl příznivcem cestování s cestovními kancelářemi. V září 2017 jsme se však na základě přání mé paní zúčastnili zájezdu China Tours do Číny a Tibetu. Průvodcem byl pan Bao Do. Byli jsme nadšeni jeho přístupem, tj. jeho obětavostí, schopností rychle vyřizovat vzniklé problémy, jeho lidskostí a hlavně jeho znalostmi a vypravěčským uměním. A tak se přihodilo něco, co jsem si neuměl ani představit – rozhodli jsme se opět cestovat s cestovní kanceláří! Nevybírali jsme však podle destinace, ale podle průvodce, podle toho, kam pojede Bao Do. V březnu tohoto roku jsme s ním navštívili Vietnam a Kambodžu a opět jsme z něho byli nadšeni! Opět potvrdil vše, co jsem o něm napsal výše. Perfektně připravený, vždy ochotný pomoci, cokoli vysvětlit či zařídit. Ještě hlouběji nám „vlezl pod kůži“! Chci mu tímto za veškerou péči poděkovat a vaší kanceláři chci poděkovat za to, že ho máte. Paní už začíná šetřit na další expedice s panem Bao Do!

L. Takáčová a J. Pala, Ostrava, 2.12.2018

Vrátili jsme se z Vámi organizovaného zájezdu Vietnam a Kambodža a ještě jednou bychom chtěli poděkovat za zajištění námi požadovaných sedadel v letadlech a dále bychom chtěli vyzdvihnout a ocenit Vašeho průvodce Bc. Jana Komárka, díky kterému si z tohoto zájezdu odnášíme spoustu gastronomických i jiných zážitků. Pokud budeme v budoucnu cestovat do Asie, opět si vybereme Vaši cestovní kancelář.

I. Holásková, Jablonec n./N., 7.12.2017

Chtěla bych Vám poděkovat za perfektní organizaci zájezdu Vietnam a Kambodža. Vše klapalo podle plánu, ubytování, až na hotel v Saigonu, bylo skvělé. Počasí neovlivníte, ale nějak jsme se s tím vyrovnali. Vaše průvodkyně Ivana Kolbabová byla super, měla velké znalosti, byla ochotná, milá. Vše řešila ve prospěch klientů a myslím si, že se nám nadstandardně věnovala. Pokud budeme cestovat, a to doufám budeme, rádi využijeme Vašich služeb, protože jsme byli moc spokojeni.

Ilona, Vyškov, 28.3.2017

Chtěla bych za sebe i Stanislavu R. velmi poděkovat našemu průvodci Petru Komersovi na zájezdu Vietnam a Kambodža, který se uskutečnil ve dnech 1.–19. 3. 2017. Jeho neskutečné – encyklopedické – znalosti ohromovaly, jeho znalost místních poměrů a jazyka doslova fascinovala a jeho starost o nás klienty byla na velmi vysoké úrovni. Co opravdu jsme velmi uvítali, tak program nad rámec běžného programu (což není až takovým pravidlem), který nám nabídl za úhradu a který jsme rádi absolvovali, neboť jsme ze země, kterou jsme navštívili, chtěli vidět co nejvíce. Ještě jednou velké poděkování tomuto průvodci a jako klienti bychom si přáli, aby každý průvodce byl na srovnatelné úrovni, což by bylo úžasné. Takže Petru Komersovi velké poděkování.

V. Bauer a M. Rambousková, Plzeň, 4.10.2016

Rádi bychom Vám poděkovali za krásný výlet do Vietnamu a Kambodži. Ne malé díky patří i Vašemu prvotřídnímu průvodci panu Petru Komersovi, který je na správném místě. Celý tento zájezd vedl v profesionálním duchu. Má znalosti, umí jednat s lidmi (klienty) a jeho zkušenosti z oblastí, které jsme projížděli, jsou k nezaplacení. Dodnes z jeho vědomostí, které nám předal, těžíme při přípravě fotoknihy z této dovolené. Panu Petru Komersovi patří velký dík, a až budeme plánovat dovolenou na r. 2017, rádi se podíváme na nabídky Vaší cestovní kanceláře.

Renata Ptáčková, Praha, 12.11.2015

Hned začerstva a ještě v plné euforii ze včera ukončeného zájezdu, píši své dojmy. Jeli jsme s vámi zájezd Královská města Indočíny – prodlouženou variantu. V minulosti jsem s vámi podnikla již druhou velkou cestu a ač jsem si myslela, že nelze první už ničím přebít, opak byl pravdou. Zájezd byl bezchybný! Ukázalo se, jak skvělá je kombinace perfektní organizace a skvělého průvodce. Jen tak v těchto kombinacích dál! Velmi si vážím a cením, jak vše šlapalo jak po drátkách. Nikde jsme nečekali na přistavení transferů - letadla, lodě, vlak… Ve všech hotelích o nás věděli, ubytování naprosto perfektní, včetně pak závěrečného pobytu na Koh Sametu, kdy bungalovy byly víc než nad očekávání! Byla jsem nadšená. A vše bylo završeno bezchybným průvodcem – Davidem Jakšem, který je profík, byl kdykoli k dispozici a rozhodně nepatří mezi průvodce, kteří informace čtou v papírech. Vše uměl provazovat, dával svému výkladu rámec a i s přesahem do jiných zemí kolem té, které se zrovna výklad týkal. Byl to člověk velmi lidský, na nic si nehrál, a byl to ke všemu ohromný kliďas, což bezpochyby přispělo k poklidné atmosféře na celém zájezdu. Děkuji za zážitky a už se těším na další dovolenou s vámi...

Vlasta Ptáčková, Praha, 11.11.2015

Chtěla bych poděkovat za perfektní zorganizování zájezdu Královská města Indočíny. Bylo pro mě příjemným překvapením – vše perfektně navazovalo, lidé milí a dobrosrdeční, příjemná relaxační tečka na ostrově Koh Samet. Ke zdaru zájezdu velice přispěl průvodce Mgr. David Jakš, úžasný kliďas s organizačními schopnostmi, znalec prostředí a kultury navštívených zemních, díky němu jsme se obohatili o řadu informací.

J. P., Kutná Hora, 28.8.2015

Vyslovuji poděkování Petru Komersovi za jeho obrovské znalosti, vynikající orientaci v prostředí a kamarádský přístup k účastníkům zájezdu.

MUDr. Ivo Beránek, Lanškroun, 20.1.2015

Zájezd Laos a Kambodža od CK China Tours se nám s manželkou velmi líbil, byli jsme velmi spokojeni se všemi poskytnutými službami, vedoucí zájezdu pan David Jakš byl naprosto precizní, suverénní, klidný a velmi pozorný k potřebám a zájmům účastníků a s přehledem nás provedl celým zájezdem. Zájezdy CK China Tours si jistě v budoucnu znovu vybereme.

Jaromíra Nedbálková, Kolín, 25.12.2014

V listopadu letošního roku jsem se zúčastnila zájezdu do Vietnamu a Kambodže. Zájezd se mi moc líbil, program byl velmi zajímavý. Chtěla bych touto cestou poděkovat našemu průvodci, panu Mgr. Davidu Jakšovi, který se po celou dobu zájezdu o nás vzorně staral. Jeho nadšení pro Asii bylo nakažlivé, dovedl poutavě vyprávět o historii i současnosti navštívených zemí. Téměř neexistoval dotaz, na který by neznal odpověď. Zároveň s naprostou profesionalitou, klidně řešil všechna přání klientů (a někteří dokázali jeho trpělivost opravdu důkladně pokoušet). Svými schopnostmi proměnil zájezd na pohádkovou dovolenou. Přeji i následujícím klientům takto výborné průvodce.

F. a J. Pešinovi, Janov, 25.4.2014

Dobrý den / Ahoj, posílám hodnocení zájezdu. Ještě jednou díky za úžasné zážitky, které jsme měli možnost vidět prostřednictvím vaší CK, paní Pavlištíkové za zaslání organizačních pokynů, které nám velmi usnadnily seznámení se předem s jednotlivými destinacemi, a tobě, Luboši, za nejprofesionálnější průvodcovské služby, které jsem doposud měla možnost zažít. Vím, že to s námi nebylo vždy jednoduché, a tvé tolerance a lidskosti si velmi vážím. Rovněž děkuji ostatním účastníkům zájezdu za velmi milé a přívětivé chování.

J. a M. Škopkovi, Přelouč, 5.3.2014

Průvodce Honza Plíhal si k té jedničce zaslouží ještě celou řadu hvězdiček.

Jan Š. s rodinou, 10.9.2010

Rád bych touto cestou vyjádřil poděkování panu Mgr. Petru Komersovi, který vedl poznávací zájezd do Vietnamu a Kambodže. Měli jsme možnost maximálně využít čas, vidět více, než jsme očekávali a dověděli se mnoho informací, neboť pan magistr má hluboké znalosti o této oblasti. Jeho vysoká profesionalita a vedení ovlivnily jistě celkový průběh zájezdu a jsem přesvědčen, že i ostatní strávili krásné dva týdny v této části Asie.

Katalog 2020 Zde si můžete prohlédnout náš aktuální katalog.
Newsletter

Chcete pravidelně dostávat naše novinky? Zaregistrujte se zde!

Archiv newsletterů