Vyhledat zájezd na mapě

Oranžové země v „Asijském semaforu" jsou ty, které jsou stále pro turisty buďto zcela uzavřeny, nebo jsou omezení natolik striktní, že do nich není možné realizovat zájezdy. Informace přicházející z destinace však naznačují, že lze počítat se zpřístupněním země v řádu několika měsíců.

Nejnovější zprávy

1.7.2020
EU zařadila Jižní Koreu na seznam bezpečných zemí. Po návratu zpět do ČR nebudou od 1. 7. potřeba testy. Vstup je však stále umožněn pouze s vízem a karanténou po příletu.
25.6.2020
Situace v zemi vypadá velmi pozitivně. Jižní Korea je v seznamu zemí, o který se jedná od 1.7. jako možných destinacích, ze kterých by se mohlo začít zatím jednosměrně jezdit do ČR. Předpokládáme, že by mohla být mezi prvními na seznamu zemí, do kterých budou moci začít létat i turisté z ČR.
13.4.2020
Jižní Korea zrušila do odvolání bezvízový styk s ČR.

Zajímavé zájezdy

Napište nám

Formulář vyžaduje schválení cookies pro cílení a reklamu, protože je chráněn pomocí reCAPTCHA, a jeho použitím souhlasíte s ochranou osobních údajů and podmínkami užití společnosti Google.

Vaše ohlasy

Věra Kubinová, Praha 9, 29.9.2018

Ráda bych celému týmu CK China Tours poděkovala za zájezd do Jižní Koreje a na Taiwan. Program zájezdu je skvělou kombinací měst, kulturních a přírodních památek a mně osobně se líbil od A do Z. Zájezd plynul v pohodovém tempu, nikdy jsem neměla pocit, že bychom někam spěchali nebo něco nestíhali, což je jen důkazem toho, že je program výborně naplánován. Ocenila jsem také malou skupinku účastníků, která byla z mého pohledu naprosto ideální. A chci moc poděkovat za úžasného průvodce Adama Horálka. Když odhlédnu od Adamových faktických znalostí historie, geografie a reálií obou zemí, díky kterým dokázal zodpovědět v podstatě jakýkoliv dotaz, musím ocenit zejména jeho proklientský přístup. Na svých cestách jsem se ještě nesetkala s podobným průvodcem, který by klientům plnil všechna přání, měl svatou trpělivost s opakujícími se dotazy, pomáhal s nákupy a navíc se staral i o večerní program. Díky Adamovi jsme měli možnost poznat večerní život v obou zemích a ochutnat spoustu místních specialit (což jsem jako člověk, který rád jí, velmi ocenila :)), v jeho průvodcovských rukách o nás bylo opravdu báječně postaráno. Ještě jednou tedy děkuji za skvělou dovolenou a celému týmu CK China Tours přeji mnoho spokojených klientů.

D. Bydžovská, Praha, 10.10.2015

Zájezd do Jižní Koreje a na Taiwan splnil ne téměř, ale úplně všechna má očekávání. Byl skvělý! Program tuze zajímavý a dobře připravený, oba průvodci velice kompetentní, vzdělaní, příjemní. Adam Horálek osvědčil své organizační schopnosti i v těžších podmínkách během tajfunu na Taiwanu. A opravdu ještě jednou vřelý dík Vaší cestovní kanceláři - všichni účastníci skutečně ocenili, jak jste se o nás postarali, když jsme nemohli poslední den odletět podle plánu. Mohu Vás ujistit, že o tom před svými známými nemlčím a vřele Vás každému doporučuji. A samozřejmě se už těším na další zájezd s Vámi.

Zde si můžete prohlédnout náš aktuální katalog.
Newsletter

Chcete pravidelně dostávat naše novinky? Zaregistrujte se zde!

Archiv newsletterů