Vyhledat zájezd na mapě

Červené země v „Asijském semaforu" jsou ty, ve kterých je buďto nadále nepříznivá epidemiologická situace, nebo neexistují zprávy, které by naznačovaly, že by země v blízké době mohla být zpřístupněna turistům.

Nejnovější zprávy

25.7.2020
Situace v Íránu je chaotická. V květnu, kdy se situace lepšila, došlo k uvolnění většiny opatření, což vedlo k opětovnému rychlému šíření nákazy. V současné době se teoreticky do země dostat dá, možnosti cestování jsou však omezené a vzhledem k epidemiologické situaci nelze cestování považovat za bezpečné.

Zajímavé zájezdy

Napište nám

Formulář vyžaduje schválení cookies pro cílení a reklamu, protože je chráněn pomocí reCAPTCHA, a jeho použitím souhlasíte s ochranou osobních údajů and podmínkami užití společnosti Google.

Vaše ohlasy

Petr Š., Praha, 31.10.2017

Svoji plnou spokojenost se zájezdem "Za tajemstvím Persie" jsem vyjádřil již v dotazníku i elektronickém feedbacku. Jako další vyjádření spokojenosti s cestovní kanceláří a průvodkyní Janou Tomíškovou berte moji prosbu již teď rezervovat 2 místa v zájezdu "Za krásami pouští Persie 2019".

J. a P. W., Praha 6, 25.10.2017

Dovoľte nám s manželkou po našom poznávacom zájazde, ktorý sme absolvovali v Iráne od 14. 9. do 3.10., vysloviť veľkú spokojnosť s výkonom našej sprievodkyne pani J. Tomíškovej. Veľmi oceňujeme jej organizačné schopnosti i spôsob, ako riešila nečakané situácie a zabezpečovala každodennú starostlivosť o našu skupinu i ako dbala o našu bezpečnosť v neznámom prostredí, vrátane upozorňovania, čo sa môže a nemôže fotografovať v krajine, kde vládne iný režim, než sme v Európe zvyknutí. Páčil sa nám jej bohatý výber historických pamiatok a miestnej architektúry. Osobitne však oceňujeme hlboké a široké znalosti o iránskych reáliách, po ktorých nás sprevádzala. Často vedela o nich viac ako sami Iránci. Preukázala vynikajúcu znalosť perzštiny a schopnosť vybaviť s miestnymi všetko, čo bolo treba, ako napr. objednávanie jedla pre 15 ľudí. Vysoko hodnotíme jej vyber autobusu a vodiča, počas 8000 kilometrov sme sa vždy cítili bezpecne a komfortne. Osobitným zážitkom počas zájazdu boli šíitské náboženské slávnosti, ktorých pozorovanie spolu so zasväteným výkladom pani sprievodkyne umožnili pochopiť významnú súčasť života iránskej spoločnosti. Vďaka tomu všetkému sme dostali možnosť spoznať veľkú a zaujímavú krajinu nielen s úžasnými historickými pamiatkami, ale aj s modernými mestami a s prívetivým a zdvorilými ľuďmi. Pani Tomíšková je nielen vynikajúca perštinárka, ale aj vysoko profesionálna organizátorka a sprievodkyňa. Preukázala tiež veľkú trpezlivosť voči nám, účastníkom, ktorí sme mali rôzne preferencie a povahy. Dokázala nám sprostredkovať aj neformálne kontakty s obyvateľmi Iránu. Na spoznávanie tajomstiev Perzie aj vďaka nej nikdy nezabudneme a do Iránu sa určite vrátime.

Ivo Suchomel, Praha 10, 3.5.2016

Chtěl bych poděkovat za skvěle připravenou a zajištěnou cestu do Persie s Vaší CK, zejména pak bych chtěl vyzdvihnout výkon průvodkyně Jany, její nasazení, znalosti, jednání s klienty, zodpovědnost a trpělivost. Cesta byla opravdovým zážitkem. Budu Vás doporučovat a Janu si prosím hýčkejte. Děkuji.

Ing. E. Černáková, PhD., Nitra, 5.6.2015

Som rada, že som sa zúčastnila poznávacieho zájazdu do Iránu. Oceňujem organizačnú prácu sprievodkyne, ako aj jej jazykové znalosti. Na každej dovolenke je zvyčajne fajn, ale tu som si splnila aj svoje detské sny a videla kus krajiny s jej zaujímavou súčasnosťou i históriou. To, čo oceňujem, je aj dĺžka zájazdu (hoci ešte dva tri dni by sa dali vydržať :-)) Teším sa na budúce…

J. Bíža, Jesenice, 27.4.2014

Jana je výjimečně znalá průvodkyně s hlubokým zájmem o zemi a nadprůměrnou péčí o členy zájezdu. Program zájezdu byl velmi bohatý a zajímavý, Jana dokáže strhnout pro dějiny a kulturu země.

Ing. arch. P. Pazdziora, Příbor, 23.10.2012

Dobrý den, minulý týden jsem se vrátil ze zájezdu Za tajemstvím Persie. Chtěl bych tímto poděkovat cestovní kanceláři a zejména paní průvodkyni Janě Tomíškové za bezchybnou organizaci zájezdu. Paní průvodkyně je odborně na výši a má vynikající znalosti Íránu i staré Persie, dále plynně ovládá perštinu a naší skupině tím byla velkým přínosem. I problémy, které se na cestách vždy nějaké vyskytnou, zvládala s nadhledem tak, že se nedotkly průběhu samotného zájezdu. Írán je nádherná země, lidé jsou tam velmi přátelští a příjemní a je jen škoda, že informace o Íránu jsou v našich sdělovacích prostředcích tak tendenční a zkreslující skutečnost. Cestu do Íránu bych rozhodně každému doporučil a doufám, že bezpečnostní situace cestování do této krásné země neznemožní. Ještě jedno děkuji a prosím o předání mailu i paní Janě.

Zde si můžete prohlédnout náš aktuální katalog.
Newsletter

Chcete pravidelně dostávat naše novinky? Zaregistrujte se zde!

Archiv newsletterů