Vyhledat zájezd na mapě

Červené země v „Asijském semaforu" jsou ty, ve kterých je buďto nadále nepříznivá epidemiologická situace, nebo neexistují zprávy, které by naznačovaly, že by země v blízké době mohla být zpřístupněna turistům.

Nejnovější zprávy

3.11.2020
Indonésie zůstává nadále formálně uzavřena pro turisty, v současnosti se však již vydávají obchodní víza, která cestovatelé začínají využívat. Jejich hlavní překážkou je však vysoká cena.
20.8.2020
Plán balijského guvernéra otevřít Bali zahraničním turistům v září narazil na odpor centrální vlády. Aktuálně nejsou známy žádné oficiální zprávy o tom, kdy by se Indonésie měla otevřít pro turisty. Hlavní sezóna v Indonésii navíc brzy končí, nelze tedy čekat zásadní vnitřní tlaky na otevření země.
5.7.2020
Na Bali byl představen plán, ze kterého vyplývá otevírání ostrova zahraničním turistům během září. Nic z toho však není zatím jasně stanoveno a stále platí, že situace v Indonésii není zcela pod kontrolou.
25.6.2020
Epidemiologická situace v Indonésii stále zdaleka není pod kontrolou, neočekáváme možnosti cestování v následujících měsících.
16.3.2020
Indonésie zavřela hranice.

Zajímavé zájezdy

Napište nám

Formulář vyžaduje schválení cookies pro cílení a reklamu, protože je chráněn pomocí reCAPTCHA, a jeho použitím souhlasíte s ochranou osobních údajů and podmínkami užití společnosti Google.

Vaše ohlasy

V. a R. Ptáčkovy, Praha 4, 4.10.2016

Chtěly bychom Vám poděkovat za perfektní organizaci pohodového zájezdu na Bali a Lombok. Program byl rozmanitý, poznaly jsme nejen hinduistické chrámy, ale i krásy přírody a život obyvatel prostřednictvím návštěv vesniček, dílniček řemeslníků, procházek rýžovými políčky a nejvíce oblíben byl kurz „balinese cooking class“. Zároveň nebylo nic uspěcháno a byl pro prostor pro odpočinek, který jsme využily buď koupáním, nebo v místních masážních salonech. Zkrátka se zájezdem jsme byly maximálně spokojené, a to zásluhou nejen zaměstnanců kanceláře CK China Tours, ale i díky bezvadnému průvodci Mgr. Lubomíru Vackovi, jenž disponuje rozsáhlými znalostmi reálií jihovýchodní Asie, to vše doplněno jeho neustálou vstřícností a pohodou. Zájezd všude jen chválíme a doporučujeme.

Jana Nová, Ivan Sláčal, Liberec, 1.9.2015

I přesto, že je to již několik dní, co jsme se vrátili ze zájezdu Borneo a Jáva, bychom Vám rádi, jakožto garantovi zájezdu, poděkovali za úžasnou dovolenou, kterou jsme s vaší cestovní kanceláří mohli prožít. Díky bohatému programu, organizaci a zejména díky profesionalitě a veškeré péči průvodce Honzy Plíhala jsme zažili nezapomenutelnou dovolenou „se vším všudy“. Honzův medailonek na vašich webových stránkách prozradil, že je s námi na Borneu poprvé, ale realita byla úplně jiná - měli jsme pocit, že na Borneo jezdí každý rok... Také bych ráda vyzdvihla malajsijskou cestovní kancelář - bylo až neuvěřitelné, kolik zážitků byli schopni přichystat… a že to vždy s naší skupinou neměli jednoduché. Díky také za veškerý „admin servis“ - se všemi zaměstnanci, se kterými jsme byli v kontaktu, počínaje smlouvou a konče servisem poskytnutých informací, jsme byli velice spokojeni. Přejeme vaší cestovní kanceláři vše dobré a věříme, že budeme mít opět příležitost poznávat svět s vámi!

Mgr. Helena Belatková, Jihlava, 30.8.2015

Opět Vám musím poděkovat - tentokrát za úžasný zájezd na Borneo (a Jávu, kterou jsem již s vaší CK procestovala před dvěma roky, a také byla nádherná - průvodce nám tenkrát dělal suprový Lubomír Vacek). Opět plno zážitků... Ať už to byly návštěvy NP, šnorchlování, hlavně na Sipadanu, výstup na druhou nejvyšší horu Malajsie - Trus Madi, kde jsem si opravdu užila trek džunglí asi se vším všudy, odpočinek v termálních lázních, lávky v korunách stromů, pozorování různých zvířat v přírodě, orangutani, nádherní kahau nosatí, safari na řece, život v džungli, rafflésie, vesnice na kůlech, jídlo, lidé, prostě nádhera. Vedle těchto krás si však člověk musí uvědomit i tu druhou stranu mince - neskutečné ničení přírody. Snad se tento trend, zvláště zde na Borneu, zastaví a lidé si uvědomí, co pro ně příroda vlastně znamená. Velké poděkování patří i našemu bezvadnému průvodci Honzovi Plíhalovi. Takže ještě jednou - moc velké díky. A určitě - příště zase s CK CHINA TOURS...

Sylvie Mikulášková, Praha, 17.7.2015

Chtěla jsem Vám ještě jednou poděkovat za individuální řešení v realizaci zájezdu v tak malém počtu účastníků. Velmi si vážím, že dokážete klientům vyjít vstříc, pokud to jen trochu jde, proto i s Vámi jezdím, tímto se odlišujete od konkurence. Samotný zájezd byl moc fajn, i když přejezdy a velkou procestovanou vzdáleností poměrně náročný. Hodně jsme viděli a vzpomínky zůstanou, stálo to rozhodně za to. Zpáteční cesta se nám kvůli rozmarům přírody trochu protáhla, ale bylo fajn spojit Malajsii a Indonésii ještě s prohlídkou Dubaje. Právě kvůli tomuto zdlouhavému cestování zpět se muselo zaimprovizovat i v cestě z Lomboku na Bali, kde jsme strávili oproti původně plánovanému další noc, a potom se pokračovalo návaznými lety přes Dubaj a Miláno do Prahy. Děkuji, že jste se o nás postarali. Ráda bych mimo jiné pochválila šikovného průvodce Pavla Bártíka, který chválu sice nemá rád, ale plně si ji zaslouží – s nastalou situací si poradil naprosto skvěle a zařídil vše potřebné. Po celou naši skoro třítýdenní cestu byl k "dámskému a převážně seniornímu obsazení" velmi vstřícný, trpělivý, ochotný a díky svým rozsáhlým znalostem téměř v jakémkoliv oboru schopen zodpovědět i tu nejvšetečnější otázku. A ne každý by byl ochoten strávit v Indonésii další týdny čekáním na další návazný zájezd. Moc ho chválím, máte opravdu skvělé průvodce!

J. Pištorová, Praha 8, 17.11.2013

Luboš je „profík“, který svou práci dělá moc dobře. Bylo na něm vidět, že má lásku k Indonésii. S tou nám o ní celou dobu vyprávěl a provázel. Zná o zemi mnoho a myslím, že jsme mnoho navíc okusili. Je velmi empatický k potřebám velmi rozdílných klientů, citlivě provází. Byla jsem na zájezdu tohoto typu poprvé (poznávací – s CK), takže nemám srovnání. Ale bylo by fajn, kdyby taková profesionalita byla i jinde, jako je v China Tours.

Zde si můžete prohlédnout náš aktuální katalog.
Newsletter

Chcete pravidelně dostávat naše novinky? Zaregistrujte se zde!

Archiv newsletterů