Vyhledat zájezd na mapě

Oranžové země v „Asijském semaforu" jsou ty, které jsou stále pro turisty buďto zcela uzavřeny, nebo jsou omezení natolik striktní, že do nich není možné realizovat zájezdy. Informace přicházející z destinace však naznačují, že lze počítat se zpřístupněním země v řádu několika měsíců.

Nejnovější zprávy

30.7.2020
Epidemiologická situace v zemi je velmi dobrá. Země má pouze 210 aktivních případů k dnešnímu dni. Hranice jsou přesto otevřené pouze pro 5 evropských států (od 8. 7. jsou to: Německo, Francie, Litva, Lotyšsko a Estonsko – k obnovení mezinárodních letů z Paříže, Mnichova a Rigy dojde ale až v první polovině srpna). Pozemní hranice jsou uzavřeny úplně. Po nadějných zprávách dochází na konci každého měsíce k odsunu data otevření hranic o další měsíc. Přestože je Gruzie na evropském seznamu zemí mimo EU, které se mají otevřít, jako první, nejbližší datum otevření očekáváme až 1. 9.
16.3.2020
Gruzie zavřela hranice.

Zajímavé zájezdy

Napište nám

Formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho použitím souhlasíte s ochranou osobních údajů and podmínkami užití společnosti Google.

Kontaktujte nás

+420 222 958 203
Jana Pavlištíková
Vladimíra Kalašová
info@chinatours.cz
Radka Podpěrová
Katalog 2020 Zde si můžete prohlédnout náš aktuální katalog.
Newsletter

Chcete pravidelně dostávat naše novinky? Zaregistrujte se zde!

Archiv newsletterů