Vyhledat zájezd na mapě

Oranžové země v „Asijském semaforu" jsou ty, které jsou stále pro turisty buďto zcela uzavřeny, nebo jsou omezení natolik striktní, že do nich není možné realizovat zájezdy. Informace přicházející z destinace však naznačují, že lze počítat se zpřístupněním země v řádu několika měsíců.

Nejnovější zprávy

12.11.2020
Po několika odkladech otevření hranic občané ČR stále nemůžou do Gruzie vstoupit za účelem turismu. Pro omezený seznam evropských zemí platí možnost vstupu s negativním testem ne starším 72 hodin a 8denní domácí izolace, nebo test až po příletu a 8denní karanténa. Stále funguje letecké spojení pouze z Mnichova, Paříže a Rigy, ostatní spojení jsou přerušena. Počet nových případů covid-19 je poslední 2 dny na svém dosavadním maximu (2970 nových případů za den).
14.9.2020
Gruzie upřesnila termín platnosti zákazu osobních mezinárodních letů, a to do 31. října. Výjimkou jsou nadále lety z Mnichova, Rigy a Paříže.
9.9.2020
Gruzie je na dobré cestě k obnově z pandemie, k dnešnímu dni eviduje jen 380 aktivních případů nákazy. Doba povinné karantény po příletu se zkrátila z 12 dnů na 8, avšak stále je země přístupná jen občanům pěti evropských zemí.
30.7.2020
Epidemiologická situace v zemi je velmi dobrá. Země má pouze 210 aktivních případů k dnešnímu dni. Hranice jsou přesto otevřené pouze pro 5 evropských států (od 8. 7. jsou to: Německo, Francie, Litva, Lotyšsko a Estonsko – k obnovení mezinárodních letů z Paříže, Mnichova a Rigy dojde ale až v první polovině srpna). Pozemní hranice jsou uzavřeny úplně. Po nadějných zprávách dochází na konci každého měsíce k odsunu data otevření hranic o další měsíc. Přestože je Gruzie na evropském seznamu zemí mimo EU, které se mají otevřít, jako první, nejbližší datum otevření očekáváme až 1. 9.
16.3.2020
Gruzie zavřela hranice.

Zajímavé zájezdy

Napište nám

Formulář vyžaduje schválení cookies pro cílení a reklamu, protože je chráněn pomocí reCAPTCHA, a jeho použitím souhlasíte s ochranou osobních údajů and podmínkami užití společnosti Google.

Zde si můžete prohlédnout náš aktuální katalog.
Newsletter

Chcete pravidelně dostávat naše novinky? Zaregistrujte se zde!

Archiv newsletterů