Vyhledat zájezd na mapě

Červené země v „Asijském semaforu" jsou ty, ve kterých je buďto nadále nepříznivá epidemiologická situace, nebo neexistují zprávy, které by naznačovaly, že by země v blízké době mohla být zpřístupněna turistům.

Nejnovější zprávy

9.9.2020
V Bhútánu začínají vznikat plány "cestovních bublin". Mnoho detailů zatím není známo, odhadované obnovení turistiky by aktuálně mohlo nastat v březnu 2021.
19.8.2020
Pozemní bhútánská hranice i letiště v Paru zůstávají nadále uzavřeny. Celkový počet nakažených v Bhútánu je 147, přičemž až na několik málo případů se jednalo o import nákazy Bhútánci vracejícími se ze zahraničí. Až teprve 10. srpna došlo k prvnímu komunitnímu přenosu uvnitř země. Je vyhlášen zákaz vycházení, s podzimní turistickou sezónou se zatím nepočítá.
30.7.2020
Bhútán situaci zvládá velmi dobře, ale z obavy o zdraví svých obyvatel prozatím neplánuje otevírat hranice pro turisty. Důvodem je také skutečnost, že do Bhútánu lze přicestovat pouze přes třetí zemi v oblasti, tj. Indii, Nepál či Thajsko. Dokud se tyto země neotevřou pro cizince, nelze očekávat otevření bhútánských hranic.
6.3.2020
Bhútán zavřel hranice.

Zajímavé zájezdy

Napište nám

Formulář vyžaduje schválení cookies pro cílení a reklamu, protože je chráněn pomocí reCAPTCHA, a jeho použitím souhlasíte s ochranou osobních údajů and podmínkami užití společnosti Google.

Kontaktujte nás

Vaše ohlasy

Jana a Ľuboš Hyžákovci, Púchov, 7.10.2016

Dovoľte nám dodatočne sa poďakovať za krásnu dovolenku, ktorú sme prostredníctvom Vašej CK prežili v Bhútáne. Všetky naše predstavy, potreby a očakávania boli naplnené. V Bhútáne sme nazbierali úžasné a obohacujúce zážitky podľa našej životnej filozofie. Odovzdajte prosím naše poďakovanie sprievodkyni Barunke. Nielen jej profesionálne vedomosti, ale aj jej ľudské vlastnosti nám pomohli dovolenku užiť si tak, že budeme na ňu spomínať celý život. V minulosti sme s Vašou cestovnou kanceláriou absolvovali poprvýkrát cestu do Ázie. Bola to nezabudnuteľná, čarovná cesta do Číny, Tibetu, Nepálu a Indie. Bola plná krásnych zážitkov, dodnes spomíname na perfektných sprievodcov Katku a Kamila. Vaša CK je v poskytovanej kvalite služieb vo všetkých smeroch naozaj špičková. To, ako sme si s Vami prvú dovolenku užili, nás výrazne ovplyvnilo, a dnes môžeme povedať, že Vašou zásluhou sme si Áziu zamilovali a väčšiu jej časť sme aj precestovali. Poďakovanie patrí aj Vašim kolegyniam z predajne. Komunikácia s nimi je na profesionálnej úrovni, sú milé, ochotné a ústretové. Veríme, že v budúcnosti Vaše služby určite ešte využijeme.

T. Česenková, Hradec Králové, 15.12.2015

Chtěla bych touto cestou poděkovat za krásnou dovolenou v této oblasti a především zmínit průvodce Zdeňka Štipla, který díky svým znalostem a zanícení pro věc dal cestě vyšší rozměr…

Katalog zájezdů Zde si můžete prohlédnout náš aktuální katalog.
Newsletter

Chcete pravidelně dostávat naše novinky? Zaregistrujte se zde!

Archiv newsletterů