Vyhledat zájezd na mapě

Červené země v „Asijském semaforu" jsou ty, ve kterých je buďto nadále nepříznivá epidemiologická situace, nebo neexistují zprávy, které by naznačovaly, že by země v blízké době mohla být zpřístupněna turistům.

Nejnovější zprávy

9.9.2020
V Bhútánu začínají vznikat plány "cestovních bublin". Mnoho detailů zatím není známo, odhadované obnovení turistiky by aktuálně mohlo nastat v březnu 2021.
19.8.2020
Pozemní bhútánská hranice i letiště v Paru zůstávají nadále uzavřeny. Celkový počet nakažených v Bhútánu je 147, přičemž až na několik málo případů se jednalo o import nákazy Bhútánci vracejícími se ze zahraničí. Až teprve 10. srpna došlo k prvnímu komunitnímu přenosu uvnitř země. Je vyhlášen zákaz vycházení, s podzimní turistickou sezónou se zatím nepočítá.
30.7.2020
Bhútán situaci zvládá velmi dobře, ale z obavy o zdraví svých obyvatel prozatím neplánuje otevírat hranice pro turisty. Důvodem je také skutečnost, že do Bhútánu lze přicestovat pouze přes třetí zemi v oblasti, tj. Indii, Nepál či Thajsko. Dokud se tyto země neotevřou pro cizince, nelze očekávat otevření bhútánských hranic.
6.3.2020
Bhútán zavřel hranice.

Zajímavé zájezdy

Napište nám

Formulář vyžaduje schválení cookies pro cílení a reklamu, protože je chráněn pomocí reCAPTCHA, a jeho použitím souhlasíte s ochranou osobních údajů and podmínkami užití společnosti Google.

Zde si můžete prohlédnout náš aktuální katalog.
Newsletter

Chcete pravidelně dostávat naše novinky? Zaregistrujte se zde!

Archiv newsletterů