Vyhledat zájezd na mapě

Červené země v „Asijském semaforu" jsou ty, ve kterých je buďto nadále nepříznivá epidemiologická situace, nebo neexistují zprávy, které by naznačovaly, že by země v blízké době mohla být zpřístupněna turistům.

Nejnovější zprávy

12.11.2020
Vstup do země za účelem turismu je zakázaný do odvolání, všichni cizinci, kteří sem přicestují, musí podstoupit 14denní karanténu. Letecké spojení mezi Baku a zahraničím je minimálně do 1. prosince zcela přerušeno, fungují pouze pozemní přechody. Prozatím nejvyšší denní přírůstek nakažených nemocí C-19 byl zaznamenán 8. listopadu (1663 nových případů), o uvolnění opatření se tedy v nejbližší době nejspíš ani neuvažuje.
29.7.2020
Vrchol epidemie zažila země v první polovině července (8600 aktivních případů), od té doby počet mírně klesá, situace však stále není dobrá. O otevření hranic země pro turismus prozatím není nic známo. Optimistický odhad je podzim, reálněji však až rok 2021.
17.3.2020
Ázerbájdžán zavřel hranice.

Zajímavé zájezdy

Napište nám

Formulář vyžaduje schválení cookies pro cílení a reklamu, protože je chráněn pomocí reCAPTCHA, a jeho použitím souhlasíte s ochranou osobních údajů and podmínkami užití společnosti Google.

Zde si můžete prohlédnout náš aktuální katalog.
Newsletter

Chcete pravidelně dostávat naše novinky? Zaregistrujte se zde!

Archiv newsletterů