Vyhledat zájezd na mapě

Oranžové země v „Asijském semaforu" jsou ty, které jsou stále pro turisty buďto zcela uzavřeny, nebo jsou omezení natolik striktní, že do nich není možné realizovat zájezdy. Informace přicházející z destinace však naznačují, že lze počítat se zpřístupněním země v řádu několika měsíců.

Nejnovější zprávy

11.9.2020
Navzdory realizované české obchodní návštěvě zůstávají hranice Taiwanu pro turisty uzavřeny. Taiwan sice některá opatření rozvolnil, povoleny jsou však zatím pouze některé obchodní a oficiální cesty, a to za velmi přísných podmínek. Naši taiwanští partneři odhadují další uvolňování ke konci podzimu.
1.7.2020
Dle nejnovějšího prohlášení taiwanské vlády je odklad příjezdu zahraničních a odjezdu taiwanských turistů prodloužen minimálně do 31. července. Taiwan se bude v nejbližší době zaměřovat především na domácí turistiku. Žádná jednání o systému bublin zde zatím neprobíhají.
24.6.2020
Taiwan je jednou z nejméně zasažených zemí jižní a jihovýchodní Asie. Jako ostrovní země může velmi dobře kontrolovat příjezd cizinců do země a také toho využívá. Nebyl zatím stanoven žádný ani přibližný termín, kdy by mohli cizinci do země začít cestovat. Mluví se předběžně o říjnu.
25.3.2020
Taiwan zavřel hranice.

Zajímavé zájezdy

Napište nám

Formulář vyžaduje schválení cookies pro cílení a reklamu, protože je chráněn pomocí reCAPTCHA, a jeho použitím souhlasíte s ochranou osobních údajů and podmínkami užití společnosti Google.

Vaše ohlasy

Věra Kubinová, Praha 9, 29.9.2018

Ráda bych celému týmu CK China Tours poděkovala za zájezd do Jižní Koreje a na Taiwan. Program zájezdu je skvělou kombinací měst, kulturních a přírodních památek a mně osobně se líbil od A do Z. Zájezd plynul v pohodovém tempu, nikdy jsem neměla pocit, že bychom někam spěchali nebo něco nestíhali, což je jen důkazem toho, že je program výborně naplánován. Ocenila jsem také malou skupinku účastníků, která byla z mého pohledu naprosto ideální. A chci moc poděkovat za úžasného průvodce Adama Horálka. Když odhlédnu od Adamových faktických znalostí historie, geografie a reálií obou zemí, díky kterým dokázal zodpovědět v podstatě jakýkoliv dotaz, musím ocenit zejména jeho proklientský přístup. Na svých cestách jsem se ještě nesetkala s podobným průvodcem, který by klientům plnil všechna přání, měl svatou trpělivost s opakujícími se dotazy, pomáhal s nákupy a navíc se staral i o večerní program. Díky Adamovi jsme měli možnost poznat večerní život v obou zemích a ochutnat spoustu místních specialit (což jsem jako člověk, který rád jí, velmi ocenila :)), v jeho průvodcovských rukách o nás bylo opravdu báječně postaráno. Ještě jednou tedy děkuji za skvělou dovolenou a celému týmu CK China Tours přeji mnoho spokojených klientů.

D. Bydžovská, Praha, 10.10.2015

Zájezd do Jižní Koreje a na Taiwan splnil ne téměř, ale úplně všechna má očekávání. Byl skvělý! Program tuze zajímavý a dobře připravený, oba průvodci velice kompetentní, vzdělaní, příjemní. Adam Horálek osvědčil své organizační schopnosti i v těžších podmínkách během tajfunu na Taiwanu. A opravdu ještě jednou vřelý dík Vaší cestovní kanceláři - všichni účastníci skutečně ocenili, jak jste se o nás postarali, když jsme nemohli poslední den odletět podle plánu. Mohu Vás ujistit, že o tom před svými známými nemlčím a vřele Vás každému doporučuji. A samozřejmě se už těším na další zájezd s Vámi.

Zde si můžete prohlédnout náš aktuální katalog.
Newsletter

Chcete pravidelně dostávat naše novinky? Zaregistrujte se zde!

Archiv newsletterů