Vyhledat zájezd na mapě

Oranžové země v „Asijském semaforu" jsou ty, které jsou stále pro turisty buďto zcela uzavřeny, nebo jsou omezení natolik striktní, že do nich není možné realizovat zájezdy. Informace přicházející z destinace však naznačují, že lze počítat se zpřístupněním země v řádu několika měsíců.

Nejnovější zprávy

4.12.2020
Ze Šrí Lanky opět proudí informace o opětovném otevírání mezinárodního letiště a celé země pro turisty od 1. ledna 2021. Jelikož podobné předpovědi přicházely v minulosti opakovaně a k jejich realizaci nedošlo, doporučujeme i protentokrát vše brát s rezervou.
5.11.2020
Šrí Lanka nadále zůstává pro turisty uzavřena, je pravděpodobné, že k otevření dojde až začátkem roku 2021.
21.9.2020
Šrí Lanka oznámila odklad otevření letiště o dva měsíce.
9.9.2020
Ministerstvo zdravotnictví na Šrí Lance schválilo detailní plány pro otevření turismu pro podzim tohoto roku. Poslední, na co se čeká, je pevné stanovení data otevření letiště. Pro návštěvu Šrí Lanky bude třeba vízum, pro jehož udělení bude nutný negativní test na Covid-19. Na letišti po příletu bude třeba absolvovat měření teploty a PCR test, první noc poté bude nutné se zdržet v hotelu v blízkosti letiště. Návštěva země bude možná pouze v rámci organizovaného zájezdu s průvodcem v počtu 8 lidí a více (výjimkou jsou rodiny, u nichž lze cestu realizovat i v nižších počtech), nezávislí cestovatelé přicestovat nemohou. Minimální doba pobytu na Šrí Lance bude 6 nocí. Všechny služby (doprava, ubytování, ...) budou moci poskytovat pouze firmy, kterým byl udělen certifikát zdravotní bezpečnosti. Pokud se tyto podmínky na poslední chvíli nezmění, bude možné za těchto okolností zájezdy realizovat.
31.8.2020
Podle poslední (neoficiální) informace mělo zítra (1. září) proběhnout otevření letiště v Colombu. Nepočítá se s ním a oficiální vyjádření stále chybí, naši šrílanští partneři však potvrzují, že v zemi intenzivně probíhá řada příprav, a očekávají, že datum bude oficiálně oznámeno, jakmile budou přípravy dokončeny, pravděpodobně někdy během září.
29.7.2020
Otevření mezinárodních letišť bylo znovu odloženo, předběžně na 1. 9.
1.7.2020
Otevření mezinárodních letišť bylo odloženo na 15. 8.
18.6.2020
Šrí Lanka plánuje 1. srpna znovuotevření letiště v Colombu. Vstup pro turisty bude možný pouze prostřednictvím cestovních kanceláří. Při odletu z Evropy bude vyžadován negativní test na Covid-19 a několik testů (hrazených šrílanskou vládou) bude nutné absolvovat po příletu.
19.3.2020
Šrí Lanka zavřela hranice.

Zajímavé zájezdy

Napište nám

Formulář vyžaduje schválení cookies pro cílení a reklamu, protože je chráněn pomocí reCAPTCHA, a jeho použitím souhlasíte s ochranou osobních údajů and podmínkami užití společnosti Google.

Kontaktujte nás

Vaše ohlasy

Miroslav Hubený, Klecany, 22.8.2017

Chtěl bych touto cestou poděkovat za bezvadný zážitek. Doposud jsem jezdil pouze na pobytové zájezdy a jsem opravdu rád, že jsem si pro první „poznávačku“ v tomto rozsahu vybral tento zájezd. Nádherná země plná překrásné přírody a nezapomenutelných památek, úžasná průvodkyně, fantastický místní řidič a k tomu jsme měli štěstí na menší skupinku, kde jsme si všichni padli do noty… Ve finále nám přálo i počasí a štěstí – např. na safari v NP, kde jsme viděli snad všechna zvířata, která jsme mohli. Určitě s Vámi pojedu prozkoumat i další destinace.

Blanka a Jiří, Liberec, 12.12.2016

Zúčastnili jsme se zájezdu na Šrí Lanku. Moc se nám líbil. Výrazný podíl na tom měla průvodkyně Kateřina Rojková. Moc bych chtěla poděkovat Katce za neuvěřitelně profesionální i lidský přístup. Gratulujeme, že máte průvodce, jako je ona. Nic vám neudělá lepší reklamu.

MUDr. Jiří Ch., Sušice, 8.5.2016

Největší zásluhu na perfektním průběhu zájezdu měla průvodkyně. Vždy perfektní organizace, doplňkové aktivity, dobrá nálada, precizní řešení krizových situací, pokud nastaly.

Hana M., Cheb, 8.5.2016

Program zájezdu předčil má očekávání. Velký podíl na úžasné dovolené má naše průvodkyně Bára, která precizně zvládla i vypjaté situace a byla nevyčerpatelným zdrojem informací.

Martina W., Teplice, 27.2.2016

Zájezd byl splněn nad mé očekávání, vše bylo velmi dobře zorganizované. V krátkém čase jsme viděli určitě maximum. K celkové velmi příjemně strávené dovolené přispěla výborná průvodkyně. Zájezd všem vřele doporučuji. Určitě CK znovu využiji.

Igor Hudec, Košice, 4.12.2015

Chcel by som dnes poďakovať za zájazd na Srí Lanku... perfektný zájazd, perfektná sprievodkyňa (Renáta Jelínková). Prvýkrát som sa cítil ako klient, ktorý si čosi zaplatil a ostal váženým. Vaša ponuka so zaopatrením, s plnou starostlivosťou, s plným záujmom - jednoducho perfektný dojem z celého, takže naozaj to myslím s vďakou s najväčšou úctou. Zájazd bol fantastický svojou náplňou, rôznorodosťou a všetkým, čo k tomu patrí. Ten, kto ho naplánoval, mal neobyčajný cit pre všetko: história, príroda, oddych, nič nie priveľa a všetkého dosť. Klobúk dole pred jeho tvorcom. Sprievodkyňa perfektná - som síce postarší, ale mal som sa od nej čo učiť, najmä čo sa týka konverzácie a zvládaním rôznorodej klientely. Takže ešte raz ďakujem a prajem vám, aby vám to všetko vydržalo. Rád by som niečo vytkol, ale naozaj nemám čo. A najbližší rok pôjdem s niektorou z vašej skupiny cestoviek...

Blanka Ch., Praha, 1.11.2014

Děkujeme za hezkou dovolenou. Jela jsem s kamarádkou, byly jsme spokojené s organizací, na Šrí Lance nás opravdu nadchla příroda, lidi i památky. Měly jsme i prodloužený pobyt, takže nový hotel Hibiskus se nám také moc líbil… Takže ještě jednou děkujeme a zdravíme naši průvodkyni Barbaru Andelovou. Určitě si zájezd vybereme i příště.

Zdeněk Z., Plzeň, 26.3.2006

Dobrý den, v sobotu jsem se vrátil z poznávacího zájezdu po Srí Lance. Velmi rád konstatuji, že celý pobyt byl výborně připraven a stejně výborně na místě organizován. Obrovskou zásluhu na tom jistě má Andrea Málková, která jako průvodkyně byla naprosto profesionální. Navíc jako člověk trpělivý, tolerantní, obětavý a optimistický udělala z celého pobytu velmi příjemný zážitek bez jediného problematického momentu. Pokud existuje možnost nadprůměrně ocenit její nadprůměrně kvalitní práci, pak se za to velmi přimlouvám. Celé CK děkuji za hezkou dovolenou.

Katalog zájezdů Zde si můžete prohlédnout náš aktuální katalog.
Newsletter

Chcete pravidelně dostávat naše novinky? Zaregistrujte se zde!

Archiv newsletterů