Vyhledat zájezd na mapě

Zelené země v „Asijském semaforu“ jsou ty, do kterých lze v současné době cestovat a realizovat zájezdy. I v těchto zemích však mohou existovat jistá omezení a zvýšená hygienická opatření.

Nejnovější zprávy

2.9.2020
Maledivy oznámily nově povinnost mít při vstupu do země maximálně 72 hodin starý negativní test na Covid-19 v angličtině. Nařízení platí od 10. září.
31.8.2020
Od otevření maledivských hranic uplynul měsíc a půl. Po otevření první části rezortů v polovině července následovaly další desítky během srpna, k 1. září je v plánu otevřít celkem 77 rezortů. Penziony na obydlených ostrovech budou postupně otevírat od 1. září. Soukromé potápěčské lodě fungují. Do odvolání stále platí nařízení, že je nutné celý pobyt na Maledivách strávit v jednom ubytovacím zařízení (výjimka platí pro případ, že je kvůli časům letů nutný tranzit v Malé přes noc po příletu či před odletem). Pro vstup na Maledivy není třeba test na Covid-19, je však třeba nejpozději 24 h před odletem vyplnit formulář na webu maledivské vlády. Na letišti platí povinnost nosit roušku, všichni také procházejí měřením tělesné teploty. V případě, že cestující vykáže příznaky respiračního onemocnění či zvýšenou teplotu, může být poslán na test. Maledivská vláda též zřídila několik testovacích center v blízkosti letiště pro ty, kteří negativní test potřebují k návratu do vlasti.
15.7.2020
Maledivy se otevřely turistům ze zemí EU, současně došlo k obnovení letů. Na Maledivách není vyžadován test na Covid-19 ani karanténa, po návratu do ČR je však třeba do tří dnů test absolvovat.
25.3.2020
Maledivy zavřely hranice.

Zajímavé zájezdy

Napište nám

Formulář vyžaduje schválení cookies pro cílení a reklamu, protože je chráněn pomocí reCAPTCHA, a jeho použitím souhlasíte s ochranou osobních údajů and podmínkami užití společnosti Google.

Zde si můžete prohlédnout náš aktuální katalog.
Newsletter

Chcete pravidelně dostávat naše novinky? Zaregistrujte se zde!

Archiv newsletterů