Vyhledat zájezd na mapě

Po více než měsíci, kdy koronavirová krize prakticky zastavila cestování a vylidnila letiště, se letecká doprava začíná rozbíhat. Pozadu nezůstává Letiště Václava Havla ani letiště světových destinací, včetně Asie.

V současné době se otevírají i linky leteckých partnerů China Tours. Například společnost Emirates bude létat denně na trase Praha – Dubaj od 15. 7., třikrát v týdnu se pak dostanete do Dauhá s Qatar Airways, které prozatím budou létat v pondělí, středu a pátek, od 1. 7. pak přibudou denní linky i v sobotu a neděli.

V červenci začne Finnair provozovat linky z Prahy do Helsinek. Létat bude čtyřikrát týdně, v srpnu se počet linek navýší na 6 týdně a v září dokonce na 8 letů týdně. Helsinky navíc budou přestupním bodem do dalších světových destinací.

Pro nás v China Tours a samozřejmě i pro naše klienty je podstatné, jak bude možné dostat se do asijských zemí. V současné době vše nasvědčuje tomu, že od srpna 2020 si zaletíte do těchto destinací: Singapur, Bangkok, Tokio, Ósaka, Nagoja, Hongkong, Šanghaj, Peking, Soul a Nové Dillí.

Samozřejmě je nutné i nadále hlídat epidemiologickou situaci v jednotlivých státech a sledovat, jaké jsou podmínky pro vstup do země.

Související články
Katalog 2021 Zde si můžete prohlédnout náš aktuální katalog.
Newsletter

Chcete pravidelně dostávat naše novinky? Zaregistrujte se zde!

Archiv newsletterů