Vyhledat zájezd na mapě

FILIPÍNY – VIETNAM – KAMBODŽA – THAJSKO – ŠRÍ LANKA – MALEDIVY...

Světově proslulé průvodce Lonely Planet asi netřeba speciálně představovat těm, kdo rádi cestují. Již po tři desetiletí se těší obrovskému zájmu všech, kteří nechtějí sedět doma, všech, které lákají dálky a nekonečný obzor a pro které je cestování tou správnou životní filozofií. Do rodiny průvodců Lonely Planet patří kromě klasického formátu i další dvě edice – Poznáváme (Discover) a Do kapsy (Pocket). 

  • Asijské novinky z poslední doby:
LP VietnamLP KambodžaLP ThajskoLP Šrí LankaLP Filipíny

Edice Lonely Planet

Logo Lonely PlanetKlasické průvodce této cestovatelské bible jsou velmi oblíbené pro svoji praktičnost, přehlednost a aktuálnost a pokrývají téměř celý svět. Píší je profesionální cestovatelé a specialisté pro jednotlivé oblasti a každé dva až tři roky se průvodce pravidelně aktualizují. Jsou plné praktických a užitečných informací, kvalitních map a plánků, objektivních doporučení. Nakladatelství Svojtka vydalo již více než 150 průvodců v českém jazyce.

Edice Poznáváme

LP ČínaNová celobarevná řada Poznáváme (v anglickém originále řada Discover) je více zaměřena na popis nejzajímavějších lokalit a nejúchvatnějších zážitků, a to výpravnou formou s množstvím inspirativních fotografií. Ocení ji cestovatelé, kteří mají méně času a požadují stručnější, ale přehledné informace a doporučení, jaká místa v dané zemi navštívit. Průvodce obsahují kompletní přehled nejzajímavějších míst, trasy šité na míru a doporučení místních odborníků, co by zde cestovatelé rozhodně neměli vynechat.

Průvodce z edice Poznáváme můžeme jen doporučit – na prvním českém vydání, a to Japonska z r. 2014, se podílel i náš skvělý, v Japonsku trvale žijící průvodce-japanolog Mgr. David Hochman.

  • Všechny dostupné průvodce řady Poznáváme (Discover) do celého světa (české i anglické verze) naleznete (a koupíte za výhodnou cenu) na e-shopu Lonely Planet

Edice Do kapsy

LP TokioPro krátkodobé pobyty ve městech lze doporučit průvodce z edice Do kapsy (v anglickém originále řada Pocket), jejímž mottem je „Poznejte město dvakrát důkladněji za polovinu času.“ Celobarevné cestovatelské příručky jsou rozděleny do kapitol po jednotlivých čtvrtích a obsahují i inspirativní doporučené trasy. Šikovný je malý kapesní formát, praktické barevné mapky a upozornění na místa, která si nesmíte nechat ujít.

Speciální sleva 25 %

Klienti CK China Tours mohou i v roce 2019 nadále využívat na veškeré zboží (nejen na průvodce LP) dostupné na eshop.lonelyplanet.czspeciální slevový kód. Pro jeho uplatnění si na eshopu vyberte zboží a v objednávce (v košíku) zadejte do pole „slevový kód“ CHTOURS_LP2018. Vaše sleva 25 % bude vypočítána z běžné maloobchodní ceny, tedy vaše výsledná cena bude ještě o něco málo nižší než na eshopu.

Související články

Zajímavé zájezdy

Katalog 2020 Zde si můžete prohlédnout náš aktuální katalog.
Newsletter

Chcete pravidelně dostávat naše novinky? Zaregistrujte se zde!

Archiv newsletterů