Vyhledat zájezd na mapě

S tím, jak se ve světě postupně uvolňují protiepidemická opatření, začínají aerolinky obnovovat další lety. Řada z nich směřuje do asijských zemí, které se tak otevírají i pro turisty. Díky tomu se obnovuje cestovní ruch v asijských destinacích, na což samozřejmě reaguje i China Tours se svými zájezdy.

Emirates

Již od 15. června obnovuje společnost Emirates lety do několika asijských zemí. Ze své domovské základny, jíž je letiště v Dubaji, už létá do těchto měst: Manila, Hongkong, Kuala Lumpur, Singapur, Taipei a Jakarta. Dobrou zprávou je i fakt, že společnost nezapomněla ani na pražské letiště a linka mezi Prahou a Dubají se otevře 1. srpna 2020. Zatím bude létat v pondělí, středu, pátek a neděli, od srpna pak budou zpáteční lety z Prahy do Dubaje realizovány denně.

Qatar Airways

S katarskou leteckou společností se již cestující dostanou denně do následujících destinací: Bangkok, Hongkong, Colombo, Soul, Tokio a Singapur. Pětkrát týdně léta aerolinka do Kuala Lumpuru a čtyřikrát za týden pak do Jakarty. Všechny lety jsou z mezinárodního letiště v Dauhá. K obnovení linek mezi Prahou a Dauhá dojde 1. července – každé pondělí, středu a pátek bude odlétat letadlo v 8:10 z Dauhá do Prahy a v 16:00 zpět. Navýšení letů na denní frekvenci pak společnost plánuje na podzim.

Turkish Airlines

I turecké aerolinky se probouzí k životu a od 24. června se z Istanbulu dostanou cestující do Hongkongu a Soulu, a to dvakrát týdně. Kdy letadla společnosti dosednou i na pražské letiště, zatím oficiálně oznámeno není, ale spekuluje se o tom, že už od 4. 7. bude společnost dvakrát týdně létat na lince Praha – Istanbul.

Související články
Katalog 2021 Zde si můžete prohlédnout náš aktuální katalog.
Newsletter

Chcete pravidelně dostávat naše novinky? Zaregistrujte se zde!

Archiv newsletterů