Výběr zájezdu

 

Další služby

Partneři

CK Adventura

Logo CK AdventuraAdventura s. r. o. byla založena v roce 1990 jako cestovní kancelář zaměřená na poznávací a aktivní programy v Evropě i ve světě. Dnes společenství Adventura nabízí poznávací i outdoorové zájezdy do celého světa, cesty pro firemní klientelu i pro zahraniční návštěvníky. Roku 2007 se stala majitelem-mateřskou firmou China Tours.

Koncese    Pojištění CK 2014/15


CK Geos

Logo CK GeosCestovní kancelář Geos travel je specialistou na poznávací zájezdy do Jemenu. Její zkušenosti od roku 1995 zaručují skvělou znalost prostředí Jemenu a vysokou kvalitu programu.

Koncese    Pojištění CK: pojišťovna ČPP (smlouva zní na jméno RNDr. Pavel Kumpán)


CK America Tours

Logo CK America ToursJiž přes 20 sezon se America Tours profiluje jako specialista na americký kontinent. Díky pečlivé přípravě a bohatým programům tak v jejich produkci najdeme výběr toho nejlepšího, co lze v Americe zažít.

CK je mnohonásobným držitelem ceny TTG Awards Nejlepší touroperátor pro Ameriku. 

Koncese    Pojištění CK 2014/15


HedvabnaStezka.cz

HedvábnáStezka.cz - logo

Cestovatelský portál HedvábnáStezka.cz je nekonečným zdrojem praktických rad, kulturních a kulinářských tipů a jiných zajímavostí - prostě všeho, co s cestováním souvisí. Doporučujeme jako zdroj informací a inspirace nejen nezávislým cestovatelům, ale i těm, kteří poznávají různé kouty světa s cestovkou a chtějí se o vybrané zemi dozvědět co nejvíce.


Trn v oku

Logo agentury Trn v oku Taneční soubor Trn v oku vystupuje s profesionálním tanečním programem v různých stylech již od roku 2001. Jako jediný v České republice se specializuje na tance Dálného Východu. V jeho repertoáru najdete tance z Indie, Číny, Japonska, Polynésie a Indonésie.
S agenturou Trn v oku spolupracujeme při různých společenských událostech - např. při oficiálních oslavách "narozenin" naší CK, v rámci doprovodného programu na veletrzích apod.

Nakladatelství Jota

Nakladatelství JotaNa knižním trhu působí Nakladatelství Jota již 21 let, vydali více než 1000 titulů v mnoha edičních řadách. Publikují českou tvorbu i překlady cizojazyčných autorů. Takto se zařadili mezi jedno z největších nakladatelství v ČR. Jednou z mnoha vydávaných edic jsou i české překlady špičkových turistických průvodců řady Rough Guides.

Go parking

Logo UNIQA, a. s.Go parking je komfortní hlídané parkoviště u letiště Ruzyně. Disponuje fyzickou ochranou i kamerovým systémem a několika minibusy pro přesuny klientů na letiště a zpět. Parkoviště je plně pojištěné. Ve spolupráci s Go parking nabízíme svým klientům zvýhodněné ceny za parkování během dovolené.


Pojišťovna UNIQA

Logo UNIQA, a. s.S pojišťovnou UNIQA, a. s. spolupracuje naše cestovní kancelář již od svého založení. Každý rok s ní sjednáváme pojištění CK proti úpadku (tzv. insolvenci) a současně zákazníkům na objednávku zajišťujeme produkty cestovního pojištění za zvýhodněných podmínek (zdravotní pojištění a pojištění stornopoplatků).


Avenier - očkovací centra

Avenier

Očkovací Centrum je divizí společnosti Avenier, a.s., která si stanovila za cíl zvýšit proočkovanost populace v České republice prostřednictvím svých 20 center lokalizovaných po celém území ČR. Svým klientům cestujícím do zahraničí nabízejí předcestovní konzultaci zdraví a aktuálního výskytu nemocí v cílové destinaci. Odborníci na cestovní medicínu vám poradí i s vhodným doplňkovým sortimentem, který na svých cestách určitě ocení každý zkušený cestovatel.