Výběr zájezdu

 

Další služby

Náš tým

Kdo stojí za přípravou, realizací zájezdů a kdo je na "druhé straně", když si kupujete zájezd? Kdo hlídá účetnictví, píše newslettery a kdo to všechno řídí? Seznamte se s námi...

Centrála Praha     Pobočka Brno


Náš tým tvoří zázemí pro váš zájezd, ale na cestě pro vás budou nejdůležitější ti, kteří se vám budou věnovat po celý den a zajišťovat její hladký průběh - podívejte se na náš pestrý tým průvodců.

Centrála Praha

RNDr. Miloš PodpěraRNDr. Miloš Podpěra
Ředitel, zakladatel CK China Tours (2001), spolumajitel CK Adventura (od 1991). Kromě celé Evropy procestoval část zemí Latinské Ameriky, USA, většinu ostrovů atlantického hřbetu, Madagaskar, Izrael, Írán, Indii, Malajsii a Indočínu, Čínu včetně Tibetu a Taiwanu. A to nejen na poznávacích výpravách China Tours, ale také pěšky či na horském kole.
Mgr. Jan PospíšilMgr. Jan Pospíšil
Programový manažer, vedoucí realizačního oddělení, v CK je od založení v r. 2001. Autor většiny čínských a tibetských tras včetně zájezdů do Barmy a Indonésie je na slovo vzatý odborník. Nejenže vystudoval sinologii, ale Čína je dodnes jeho velkou vášní. Kromě této země procestoval Indii a JV Asii, má průvodcovské zkušenosti také z Afriky.
Mgr. Barbara AndelováMgr. Barbara Andelová
Programová manažerka, v CK od r. 2005. Absolventka indologie na FF UK a autorka většiny zájezdů do Indie a části zájezdů do JV Asie, z nichž některé sama provází. Její velkou zálibou jsou horské treky – kromě himálajske oblasti také v Evropě, severní Africe a USA.
Mgr. Lubomír VacekMgr. Lubomír Vacek
Programový manažer, v CK od r. 2012. Absolvent religionistiky FF UK a asijských studií MU Praha. Navštívil téměř všechny země JV Asie, vedle nich i Šrí Lanku, Taiwan, Hongkong, Jižní Koreu. Miluje též Austrálii. Zajímá se o východní filozofie a náboženství, zejména buddhismus. Milovník japonských bojových umění a filmů s Jackie Chanem.
Radka PodpěrováRadka Podpěrová
Vedoucí obchodního oddělení, v CK pracuje od jejího založení. Má na starosti tiskovou propagaci a katalog, supervizi nad letenkami a provizní prodej. Jako pes hlídá všechny texty opouštějící CK. Kromě Evropy byla v Chile, na Kubě, v Číně, Nepálu, ve Vietnamu, na Filipínách a v Malajsii. Ráda chodí po kopcích a sborově zpívá – obvykle každé zvlášť.
Bc. Jana PavlištíkováBc. Jana Pavlištíková
Prodej zájezdů, vízový servis, v CK od r. 2010, Stará se o klienty od jejich přihlášení na zájezd přes víza až po finální odbavení, takže vždy jsou v těch nejlepších rukou. Velmi ráda cestuje, navštívila kromě evropských zemí také Ameriku, Čínu, Vietnam, Kambodžu, ale stále zůstávají některé její cestovatelské sny nesplněny.
Petra FliegelováPetra Fliegelová
Letenkový servis a prodej zájezdů, v CK pracuje od roku 2014. Má na starosti zajištění těch nejlepších letenek pro zájezdy i dle přání individuálních klientů. Ona vás přijde vyprovodit na letiště a popřeje vám šťastný let. Procestovala dosud jen část Evropy a Afriky, navštívit Asii je jejím snem, což má velkou šanci v China Tours změnit ;-). Miluje sushi a japonské zahrady.
Kateřina GerhátováKateřina Gerhátová
Prodej zájezdů, vízový servis, v CK pracuje od roku 2009 na částečný úvazek (v CK Adventura 1995-2001). Má na starosti vyřizování víz na ambasádách, pomáhá v prodejní kanceláři. Procestovala Evropu, Čínu, Hongkong, Filipíny, Chile, USA, Izrael,... V současné době jsou jejím největším „koníčkem“ dvě děti, které také učí lásce k cestování.
Ing. Jana Kalinová Ing. Jana Kalinová
Ekonomka, v CK od r. 2008. Má na starosti veškerou účetní a ekonomickou agendu spojenou s chodem CK. Má přehled o „každé koruně“, která přistane nebo opustí firemní účet. Kromě Jižních Čech si díky loňské cestě oblíbila i jižní Vietnam.
Lenka Petrášová, DiS.Bc. Lenka Petrášová
Internetová propagace a informatika, v CK pracuje již od roku 2004. Má na starosti webové stránky, spravuje a rozšiřuje fotogalerii, pravidelně vás informuje o novinkách v emailovém newsletteru. Pečuje o technické zázemí firmy a samozřejmě také ráda cestuje – zatím se podívala do Číny, Íránu, Vietnamu, na Šrí Lanku a také do Indie, kterou „křižovala“ sama dva měsíce.

Pobočka Brno

Petra Stieranková Petra Stieranková, DiS.
vedoucí prodeje
Pavlína KubáskováPavlína Kubásková
provozní manažerka